Chociaż Międzynarodowy Dzień Dziecka, najbardziej oczekiwane przez maluchy święto, obchodzi się 1 czerwca, to dzieci z naszego przedszkola świętowały już w środę 30 maja.

Dzień Dziecka to bardzo radosny dzień dla wszystkich dzieci, taki też był i dla naszych przedszkolaków. Dzień obfitował w liczne atrakcje: degustację pysznej waty cukrowej, konkursy, tańce przy muzyce, zabawy z chustą animacyjną i słodki poczęstunek w salach zajęć. Nie zabrakło też wesołych zabaw na świeżym powietrzu. Na zakończenie dnia każdy otrzymał małą niespodziankę. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodziców i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Dzień pełen wrażeń szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo.