W środę 25 listopada w Przedszkolu w Gniewie hucznie obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W głównym holu uwagę każdego dziecka przykuwała ozdoba stworzona z barwnych pluszaków. Przedszkolaki wysłuchały historii jak krok po kroku powstają pluszowe misie. Ten przyjemny dzień upłynął pod znakiem wielu powiązanych z pluszowymi niedźwiadkami zabaw, konkursów i gier. Najmłodszym rozrywki dostarczały również ciekawe filmy animowane, których głównymi bohaterami były rozmaite znane wszystkim misie. Postacie misiów stały się także głównymi bohaterami wielu zajęć ruchowych, tanecznych oraz plastycznych, w które zaangażowane były wszystkie przedszkolaki. Czas radosnej zabawy szybko upłynął przy utworach muzycznych zainspirowanych pluszowymi niedźwiadkami. Na szczęście barwne obchody tego lubianego święta zostały utrwalone na wielu fotografiach! Tego wesołego dnia pełnego wrażeń na pewno długo nie zapomnimy. A kolejna okazja do Świętowania Dnia Misia pojawi się już za rok!