31 maja mimo niepewnej  pogody został zorganizowany w naszym przedszkolu  Festyn Rodzinny. Uroczystość ta była doskonałą okazją do spędzenia popołudnia w miłej rodzinnej atmosferze. Festyn rozpoczął się od części oficjalnej, w której dyrektor Marlena Nica przywitała tłumnie przybyłych gości. Wszystkich wchodzących witała w bramie Myszka Miki, która częstowała wszystkie dzieci cukierkami i lizakami, a na placu przedszkolnym czekały na gości wspaniałe atrakcje: loteria fantowa, malowanie twarzy, pokaz sprzętu strażackiego, możliwość robienia mega baniek, balonowe pokazy, oraz zabawy na trampolinie i dmuchanych zjeżdżalniach.

Dzieci przedstawiły piękny repertuar piosenek, uczestnicy zajęć tanecznych zaprezentowali także swoje umiejętności podczas pokazu tańców. A przedszkolaki z grupy Misie wystąpiły z piosenką „Wymarzona”.  Każdy z przybyłych na festyn, mógł znaleźć coś interesującego dla siebie.  Rodzice mogli skorzystać z porady pielęgniarki, zmierzyć ciśnienie oraz sprawdzić poziom cukru we krwi. Dużym zainteresowaniem cieszyła sie również letnia kawiarenka, w której dzięki naszym wspaniałym rodzicom można było zakupić  przepyszne ciasta, oraz kawę i herbatę. Nie zabrakło również kiełbasek pieczonych w ognisku, bigosu i frytek. Oprawę muzyczną całej imprezy zapewnił p. Wiesław Igielski.