Pod koniec listopada dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w  organizowanym przez Burmistrza Miasta i Gminy Gniew Macieja Czarneckiego konkursie plastycznym na projekt kartki świątecznej dla Gminy Gniew. Miło nam poinformować, że nasz przedszkolak Kacper Kruszewski z grupy Jeżyki zajął I miejsce. Projekt m.in. jego kartki świątecznej wraz z życzeniami będzie oficjalną kartką Burmistrza Miasta i Gminy Gniew wysyłaną do podmiotów związanych z naszą gminą, z okazji Świąt Bożego Narodzenia 2020r. Wyróżnienia za udział w konkursie otrzymały także: Maja Mosór, Maja Mierzwicka , Karolinka Kowalewska i Vanessa Trzoska. Wszystkim przedszkolakom dziękujemy za udział w konkursie, a laureatom serdecznie gratulujemy.