26 kwietnia sześcioro naszych przedszkolaków: Borys Nowak, Julia Rajska, Bartosz Kowalewski, Hubert Chmielecki, Olga Wasielewska i Karolina Urban wzięli udział w rozdaniu nagród w Gminnym Konkursie na Wielkanocny stroik i pisankę organizowany przez Publiczną Szkołę Podstawową SPSK w Tymawie.

Organizatorzy zaprosili zwycięzców i ich opiekunów na obejrzenie pięknej prezentacji multimedialnej przedstawiającej cel i charakter konkursu. Dowiedzieliśmy się z niej, że wszystkie prace konkursowe zostały sprzedane na wielkanocnym kiermaszu a zebrane pieniążki przekazane na cele charytatywne tj. do sierocińca w Kasissi w Zambii i Etiopii.

Po pięknej prezentacji nastąpiło rozdanie nagród i słodki poczęstunek. Każdy uczestnik konkursu – nie tylko zwycięzcy, otrzymał pamiątkowy dyplom.

Cieszymy się bardzo, że mogliśmy uczestniczyć w takim wydarzeniu i przekazać nasze prace na tak ważny cel jak pomoc dzieciom z Afryki.