Dnia 7 maja dzieci 5 – 6 letnie zostały zaproszone do Szkoły Podstawowej nr 1 w Gniewie na inscenizację bajki „Królewna Śnieżka” w wykonaniu uczniów kółka teatralnego. Słynną baśń wszyscy znają, ale każda jej interpretacja jest wyjątkowa. Nie inaczej było i tym razem. Piękna królewna, zła macocha, prawdomówne lustereczko, dzielny książę, dobroduszny myśliwy, urocze krasnale, wrażliwe ptaszki i narratorzy nie pozwolili licznie zgromadzonej publiczności na nudę. Przeciwnie, zafascynowani przedstawieniem przedszkolacy śledzili przebieg wydarzeń. Wyśmienici aktorzy w których wcielili się uczniowie kółka teatralnego grali z dużym zaangażowaniem, potrafili wczuć się w swoje role. Efekty muzyczne dodawały całemu przedstawieniu ciekawej oprawy. Przedszkolacy nagrodzili aktorów gromkimi brawami, laurkami i słodkościami oraz życzyli dalszych sukcesów na scenie.