07.12.2017r. Biedronki i Pszczółki czyli najmłodsze grupy z przedszkola, wybrały się na swoją pierwszą wycieczkę do teatru. Dzieci nie mogły się doczekać podróży autokarem i oczywiście pięknego bajkowego przedstawienia. Do Starogardu Gdańskiego zawitał Teatru Muzyczny „ DUDUŚ” z Łodzi , z przedstawieniem pt.:”Mikołaj z prezentami w tajemniczej Krainie krasnali”. Było to niezwykłe widowisko. Najmłodsze przedszkolaki były zachwycone. Miały okazję zobaczyć swoje ulubione postacie z bajek, Świętego Mikołaja oraz ku ich wielkiemu zaskoczeniu same mogły wziąć udział w wspólnej zabawie z aktorami. Niektórzy mieli okazję wystąpić na scenie. Dzieciaki wróciły do przedszkola z wielkim uśmiechem na twarzy. Na długo zapamiętają swoją pierwszą wycieczkę, która dała im tyle rozrywki i radości.