Wizyta Świętego Mikołaja to oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Tak było i w tym roku w naszej placówce. Już od początku grudnia rozpoczęły się przygotowania: ozdabianie sal, okien, korytarzy- stworzono prawdziwie świąteczny nastrój na przybycie miłego gościa. Pomimo małej ilości białego puchu lecz przy pomocy silnego wiatru przybył do przedszkola Święty Mikołaj, który już od 6 30 serdecznie witał i częstował cukierkami przybywające dzieci z Rodzicami. W tym szczególnym dniu każde dziecko otrzymało charakterystyczną czerwoną czapeczkę, by było bardzo Mikołajkowo. Wszystkim milusińskim wykonano zdjęcia grupowe i indywidualne z Mikołajem, które sponsorowane są przez Zakład Produkcji Kruszyw  z Gniewa. Mikołaj odwiedził dzieci w grupach, obdarował każdą z nich zabawkami oraz słodkim upominkiem.Były tańce i zabawa przy piosenkach Mikołajkowych. Radości dzieci z otrzymanych niespodzianek nie sposób opisać. Uśmiech towarzyszył najmłodszym podczas całego pobytu w przedszkolu. Święty Mikołaj coś nam obiecał- że za rok też przyjdzie do NAS- do najgrzeczniejszych dzieci w świecie!!!

Dziękujemy Radzie Rodziców, Kierownictwu Zakładu Produkcji Kruszyw z Gniewa za sponsorowanie zdjęć Mikołajkowych dla naszych wychowanków. Mamy nadzieję, że Mikołajkowe niespodzianki przygotowane dla naszych milusińskich przyniosły w małych serduszkach wiele radości, uśmiechu i niewątpliwie emocjonalnych wrażeń związanych z wizytą Świętego Mikołaja