Dzieci z naszego przedszkola bardzo uroczyście obchodziły Narodowe Święto Niepodległości, jedno z najważniejszych świat dla każdego Polaka. Tym bardziej, że w tym roku mija właśnie sto lat od odzyskania wolności przez nasz kraj. Tak ważną rocznicę  postanowiliśmy uczcić szczególnie. Przedszkolaki z wielkim entuzjazmem włączyły się w akcję „Rekord dla Niepodległej”. W piątek 9 listopada o godzinie 11.11. w ramach świętowania setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, przedszkolaki wraz z wychowawcami i pracownikami Przedszkola zaśpiewały 4-zwrotkowy hymn narodowy, którego nasze maluchy nauczyły się chętnie i bardzo szybko. Dzieci uczestniczyły także w ciekawych zajęciach opowiadających o losach naszej Ojczyzny, poznały polskie symbole narodowe, wykonały piękne i ciekawe prace plastyczne, kotyliony, a także nauczyły się  wzruszających piosenek o niepodległości swojego kraju. Każdy przedszkolak już wie, że fajnie jest być Polką i Polakiem.