Wakacyjny czas minął i nadeszła pora powrotu do przedszkola. 1 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Od samego rana w przedszkolu panował gwar. Starsze dzieci z uśmiechem powróciły do swoich kolegów, koleżanek oraz wychowawczyń, dla innych dzień ten był jednym z trudniejszych. Po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Chociaż rozstanie dla przedszkolaków i ich rodziców było trudne, dzieci szybko się zaklimatyzowały i zadowolone wracały do domów. Każdy przedszkolak już wie, w jakiej grupie będzie cały rok pracował i jak wyglądają jego Panie. Pierwszy tydzień- tydzień pełen wrażeń, nowych znajomości i radosnej zabawy upłynął nam na wzajemnym poznawaniu zasad współżycia w grupie. Wspólnie stworzyliśmy kodeks przedszkolaka, który wszystkie dzieci podpisały. Zapoznaliśmy się z naszą salą i nowymi zabawkami. Zwiedziliśmy pomieszczenia przedszkola by sprawdzić jakie zaszły w nich zmiany. Czas spędzany w przedszkolu poświęcamy na zabawę zarówno tą swobodną wynikającą z zainteresowań dzieci jak i tematyczną z udziałem nauczycieli.
Wszystkim dzieciom życzymy jak najwięcej sukcesów, zapału i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy. Niech nauka poprzez zabawę sprawia Wam dużo radości, a przedszkole niech stanie się drugim domem, do którego będziecie przychodzić z ochotą i radością.