Pierwszy tydzień w przedszkolu już za nami. I chociaż różnił się od innych tygodni przedszkolnych to jednak dołożyliśmy wszelkich starań, aby dzieci czuły się dobrze, bezpiecznie i miło spędziły czas w przedszkolu. Było radośnie, zabawnie, odkrywczo, ciekawie, a to dopiero początek naszej przedszkolnej przygody… Najmłodsze przedszkolaki poznały przedszkolny rytm dnia oraz  pilnie uczestniczyły w zajęciach mających na celu jak najlepsze wprowadzenie ich w świat przedszkolnych zasad. Starszaki po długiej rozłące, stęsknieni za kolegami i koleżankami nie mogli się sobą nacieszyć. Obok zajęć, licznych gier i zabaw znalazł się także czas na pobyt na przedszkolnym placu zabaw.

Bardzo dziękujemy Rodzicom za przygotowanie dzieci do nowej rzeczywistości. Dzieci doskonale wiedziały jak ważne jest przestrzeganie obowiązujących zasad, przede wszystkim higienicznych. Jesteśmy wdzięczni, że Państwo również przestrzegali ustalonych procedur i mamy nadzieję, że nie przysporzyły one zbyt wielu trudności. To bardzo ważne byśmy w tym czasie wspierali się wzajemnie.

Rodzicom życzymy wytrwałości, a dzieciom wspaniałej zabawy, wielu nowych doświadczeń, niespożytej energii i ciekawości w odkrywaniu świata zabawy i nauki w nowym roku przedszkolnym!!!