14 stycznia na dziedzińcu Zamku w Gniewie odbył się XXVI Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród wielu licznych atrakcji na zamkowej scenie wystąpiły również nasze kochane przedszkolaki.  Dzieci zaprezentowały swoje niezwykłe  zdolności aktorskie przedstawiając zgromadzonej publiczności jasełka bożonarodzeniowe. Nasi dzielni aktorzy świetnie zagrali swoje role. Wcielając się w postacie Maryi, Józefa , trzech  króli, aniołków i pasterzy wyglądali cudownie a wspólnie kolędując wzruszyli widownię. Oklasków i uśmiechów nie było końca. Mali kolędnicy  podziękowali wszystkim   za gromkie brawa,  kłaniając się radośnie i dumnie  pozując do wspólnych zdjęć . Jesteśmy bardzo szczęśliwi, iż po raz kolejny mogliśmy wspierać akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.