Festyn Rodzinny zapisał się na stałe wśród imprez organizowanych przez nasze przedszkole, jest lubiany przez wszystkich rodziców i dzieci oraz środowisko lokalne.  25 maja odbył się kolejny Festyn Rodzinny na terenie Przedszkola. Mimo iż piątkowe popołudnie nie nastrajało optymistycznie a pogoda spłatała figla, o   godzinie 17.00 rozpogodziło się i dzieci wraz z rodzicami mogły bawić się na tradycyjnym już festynie.  A na przybyłych na nasz teren czekało mnóstwo atrakcji. Wszystkich wchodzących witała Myszka Mini, która częstowała cukierkami, fantastyczną zabawę zapewnił zespół muzyczny pana Wiesława Igielskiego.  Rodzicom i ich pociechom najbardziej przypadł do gustu dmuchane zjeżdżalnie i trampolina. Na swój pokaz zapraszali  strażacy, którzy prezentowali sprzęt ratunkowy oraz wnętrze wozów strażackich. Moc wrażeń dostarczyli klauni. Zabawy animacyjne z chustą, pokaz mega baniek mydlanych, konkursy  czy fotobudka przyciągały dzieci. Na imprezie zaprezentowali się również wychowankowie naszej placówki, oraz  laureaci konkursów. Nie zabrakło  malowania twarzy i loterii fantowej, które cieszyła się dużym zainteresowaniem. Dla dorosłych przygotowana została „Letnia Kawiarenka”  gdzie można było zakupić smaczne domowe ciasto, kawę, bigos czy kiełbaskę na ognisku. Do swojego stanowiska zapraszała także pani pielęgniarka  aby zmierzyć poziom cukru i ciśnienie. Dodatkową atrakcją były popis taneczny  dzieci uczęszczających na tańce pod kierownictwem p. Oli . Mamy  nadzieję że  sprawiliśmy  Dzieciom  i  Rodzicom  wiele  radości  i  przyjemności  w  tym  dniu. W miłej atmosferze czas festynu szybko minął, pozostaje nam z niecierpliwością czekać na kolejny… już za rok. Wszystkim uczestnikom festynu dziękujemy za cudowną zabawę!! Dziękujemy Sponsorom i  Rodzicom ze wszystkich grup przedszkolnych za zaangażowanie, aktywną i otwartą postawę, życzliwość, zrozumienie oraz ofiarność. To dzięki Państwa pomocy udało nam się zorganizować tak miłą imprezę.