W niedzielę 6 stycznia 2018r. zgromadzeni w kościele pod wezwaniem Św. Mikołaja w Gniewie parafianie, przeżywali raz jeszcze cud betlejemskiej nocy. Stało się to za sprawą dzieci z Przedszkola w Gniewie, które w piękny, dziecięcy sposób przedstawiły historię narodzin Jezusa. W pięknych strojach przedszkolaki śpiewały kolędy,  recytowały wiersze. Mali aktorzy z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role. Wspaniała gra aktorska oraz niepowtarzalny klimat naszej świątyni sprawiły, że przedstawienie zostało bardzo ciepło przyjęte przez zgromadzonych mieszkańców naszego miasta, którzy nie szczędzili braw. Słowa uznania oraz serdeczne  podziękowania złożył małym artystom ksiądz proboszcz Zbigniew Rutkowski.  Po zakończonej Mszy św. dzieci zostały obdarowane słodkimi mikołajami oraz pozowały do pamiątkowego zdjęcia przy żłóbku.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu tego wyjątkowego przedstawienia.