28 września dzieci z naszego przedszkola miały okazję obejrzeć przedstawienie kukiełkowe pt.: „Złota Rybka” w wykonaniu młodych aktorów z OSN „Zapowiednik” w ramach projektu Fundacji Pokolenie, wspieraną przez Fundację „Dasz Radę”. Przy pomocy pięknych lalek – kukiełek i barwnej dekoracji przedstawiona została jedna z najbardziej znanych baśni o złotej rybce. W trakcie trwania spektaklu kolejno poznawaliśmy głównych bohaterów baśni: poczciwego Rybaka o dobrym sercu, jego złą i chciwą żonę oraz spełniającą życzenia Złotą Rybkę. Po obejrzeniu przedstawienia przedszkolaki mogły przyjrzeć się z bliska rekwizytom. Dzieci podziękowały artystom za ich grę gromkimi brawami. Dzięki tej baśni dowiedzieliśmy się, że chciwość zawsze musi zostać ukarana oraz że należy być pokornym i pracowitym człowiekiem. Każde spotkanie z teatrem budzi w nas ogromne emocje, dlatego zawsze z niecierpliwością oczekujemy następnych spotkań.