„Pożegnamy przedszkole, pokłonimy się w szkole , nową drogą pójdziemy odważnie”…. tak po raz kolejny śpiewały przedszkolaki podczas Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego 2016/17. W dniach 20-21 czerwca w naszym Przedszkolu odbywały się wzruszające uroczystości pożegnania z Przedszkolem. Najstarsze dzieci z grup: „Żabki”, „Skrzaty”, „ Zajączki” i „Słoneczka” w galowych strojach śpiewały , tańczyły i recytowały wiersze dla zaproszonych gości oraz dziękowały swoim wychowawcom , koleżankom i kolegom za wspólnie spędzone w przedszkolu dni.
Po występach wychowawcy grup wręczali dyplomy i kolorowe książeczki , składali serdeczne życzenia sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

Na zakończenie głos zabrała Dyrektor Przedszkola dziękując rodzicom za całoroczną pomoc i współpracę oraz życzyła wszystkim udanych wakacji !!!