Urodziny w przedszkolu to bardzo ważne i wesołe wydarzenie. Jest to szczególny dzień w życiu każdego dziecka. We wszystkich grupach przedszkolnych uroczyście obchodzimy urodziny naszych wychowanków. W tym dniu przedszkolak – solenizant jest najważniejszą osobą w swojej grupie. Tradycyjnie zakłada urodzinową czapeczkę lub koronę na głowę, aby poczuł się naprawdę wyjątkowo. Zawsze jest bardzo wesoło, kolorowo, tanecznie i radośnie. Gromkie „Sto lat” , piękne kolorowe laurki i ciepłe życzenia w tym dniu, powodują wielką radość na twarzach małych Jubilatów.

We wrześniu swoje urodzinki obchodzili: Amelka B. i Amelka R. z grupy Pszczółki, Daria z grupy Biedronki, Julka i Amelka oraz Hubert z grupy Słoneczka, Filip z grupy Misie, Ksawery, Szymon i Igor z grupy Żabki, Nikola z grupy Zajączki, Fabian Cz. i Sebastian z grupy Jeżyki oraz Lenka B. i Wiktoria A. z grupy Skrzaty.

Z okazji urodzin składamy moc życzeń: uśmiechu, zdrowia, radości, przyjaźni wielkich i małych, wielu przygód niebywałych i uśmiechu wesołego i wszystkiego, wszystkiego najlepszego!