Urodziny, to bez wątpienia jeden z najważniejszych, o ile nie najważniejszy dzień dla każdego dziecka w całym roku. Większość najmłodszych z zapałem odlicza czas do kolejnej rocznicy swojego przyjścia na świat, a świętowanie urodzin wśród kolegów i koleżanek z przedszkola  to szczególna radość i niezapomniane chwile. Dlatego zawsze pamiętamy o urodzinach naszych wychowanków i staramy się, aby dzień urodzin, był dniem wyjątkowym i miłym dla solenizantów.“Sto lat”, składanie życzeń, słodki poczęstunek i oczywiście korona na głowie na zawsze pozostają w pamięci dzieci.

Urodzinki  w grudniu obchodzili: Łucja i Zuzia z grupy Pszczółki,    Oliver z grupy Motylki,  Oskar i Antek z grupy Słoneczka, Hania U. i Alicja U. z grupy Biedronki oraz Fabian P., Filip R., i Michał P. z grupy Jeżyki.           Wszystkim solenizantom życzymy zdrówka, słonka i miłości najbliższych