Urodziny w przedszkolu to wesołe wydarzenie, które cieszy każdego. Wszystkie  dzieci marzą o tym, aby dzień ich urodzin był jak najpiękniejszy. Dzieci świętują swoje urodziny w domu z rodziną, ale wiele radości sprawia im to kiedy mogą bawić się wspólnie ze swoimi koleżankami i kolegami z przedszkola. Na początku jubilaci zajmują honorowe, urodzinowe miejsce i  cała grupa zaśpiewa „sto lat”, a następnie każdy po kolei składał szczere życzenia. Jak zawsze nie zabrakło wspaniałych zabaw, podczas których jubilaci mogli poczuć się wyjątkowo, a także pysznego poczęstunku. W listopadzie urodziny obchodzili: Alicja, Ola, Hania z grupy Pszczółki , Gabrysia z grupy Misie,  Agatka , Zosia , Filip  z grupy Żabki, Alan, Damian z grupy Jeżyki, Ada, Kinga, Igor L, Mateusz O, Helenka  z grupy Słoneczek oraz Marcel z grupy Skrzaty.

My również życzymy jubilatom wszystkiego najlepszego!