Urodzinki w przedszkolu to wyjątkowe chwile dla każdego dziecka. Świętowanie tego szczególnego dnia wśród kolegów i koleżanek to wielka radość i niezapomniane wrażenia. Tego dnia wszyscy w grupie zastanawiają się w jaki sposób mogą solenizantowi sprawić radość i przyjemność. Śpiewanie „sto lat „,rysowanie laurek, składanie życzeń, słodki poczęstunek i wspólne zdjęcie na zawsze pozostają w pamięci dzieci. W miesiącu grudniu swoje święto obchodzili: Tomek, Filip i Maciek z grupy Słoneczka, Agatka, Lenka i Antek z grupy Misie, Michał i Wojtek z grupy Żabki, Marysia i Kornelia z grupy Biedronki, Oskar z grupy Pszczółki, Fabian z grupy Skrzaty oraz Nikola i Maciek z grupy Jeżyki. Wszystkim solenizantom jeszcze raz życzymy STO LAT!!