Urodziny dziecka to bez wątpienia jeden z najważniejszych, o ile nie najważniejszy dzień dla niego w całym roku. Większość najmłodszych z zapałem odlicza czas do kolejnej rocznicy swojego przyjścia na świat, a świętowanie urodzin wśród kolegów i koleżanek z przedszkola to szczególna radość i niezapomniane chwile. Dlatego zawsze pamiętamy o urodzinach naszych wychowanków i staramy się, aby dzień urodzin był dniem wyjątkowym i miłym dla solenizantów. Sto lat, składanie życzeń, słodki poczęstunek i oczywiście korona na głowie na zawsze pozostają w pamięci dzieci.

Urodzinki w miesiącu październiku obchodzili: Aleksander z grupy Pszczółki, Julia z grupy Żabki, Olek z grupy Słoneczka, Wiktor i Koletta z grupy Misie, Franek z grupy Zajączki, Oliwier, Nikodem, Zuzanna i Lena   z grupy Motylki, Lena  z grupy Biedronki, Wiktoria i Lena z grupy Skrzaty.

Wszystkim solenizantom życzymy Wszystkiego najlepszego!!!