DRODZY RODZICE !!!

Informujemy, że nadal nie mamy z Sanepidu wyniku naszego wychowanka , dlatego w dniu jutrzejszym  grupa do której uczęszczało dziecko, tzn. Pszczółki wraz z opiekunami nie będzie funkcjonowała a tym samym nie zapewnimy Państwa dzieciom zajęć opiekuńczo-wychowawczych, myśląc o Ich bezpieczeństwie.

Pozostali wychowankowie grup i pracownicy pracują bez zmian (ostateczna decyzja posłania dziecka do przedszkola należy do Rodziców).

Niezwłocznie , gdy otrzymamy wynik poinformujemy Państwa o tym i o podjętych wytycznych Sanepidu co do dalszego funkcjonowania placówki.

Dyrektor Przedszkola w Gniewie:

Marlena Nica