Wesoło i gwarno zrobiło się w piątkowe popołudnie 2 czerwca na terenie naszego Przedszkola . Dzięki współpracy z działającymi w mieście organizacjami, firmami i służbami, udało się przygotować 10 już Wielki Przedszkolny Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Kilka minut po godzinie 16.00 Dyrektor Przedszkola Pani Marlena Nica serdecznie powitała tłumnie przybyłych gości . W tym roku także nie zabrakło wyjątkowych atrakcji dla uczestników naszej imprezy. Teren placówki zamienił się w wielki kolorowy plac zabaw. Największą popularnością cieszą się dmuchane zjeżdżalnie, zamki i trampolina do których ustawiały się ogromne kolejki milusińskich. Podczas festynu każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Były spotkania z bajkową maskotką Smerfetką, zabawy z klaunem. Dzieci chętnie brały udział w pokazach mega baniek mydlanych, pokazach żonglerskich, a także warsztatach skręcania balonów. Wielką radość sprawiło dzieciom stoisko malowania twarzy, jak również loteria fantowa. Nagrody były tak atrakcyjne, że losy rozeszły się w mgnieniu oka. Występy wokalne naszych wychowanków obserwowali rodzice, koledzy i goście festynu. Swoje umiejętności taneczne pod czujnym okiem Pani Aleksandry Popielarczyk prezentowali uczestnicy zajęć tanecznych. Na festynie nie zabrakło słodkich atrakcji. Letnia kawiarenka zapraszało do zakupu pysznych ciast przygotowanych przez rodziców, kiełbasek, frytek oraz bigosu. Podczas festynu można było skorzystać z porad pielęgniarki, zmierzyć ciśnienie oraz poziom cukru. Całą imprezę uświetniał wesołymi utworami disco Pan Wiesław Igielski. Również strażacy udostępnili swoje wozy. Dzieci mogły zobaczyć jak są wyposażone a nawet usiąść za kierownicą. Strażacki pokaz spotkał się z wielkim zainteresowaniem. Samochody bojowe OSP śpieszyli zobaczyć najmłodsi i dorośli uczestnicy festynu. To był wspaniały dzień, rodzinna atmosfera, moc atrakcji, kolorowe balony. Mamy nadzieje że sprawiliśmy Dzieciom i Rodzicom wiele radości i przyjemności w tym dniu. W miłej atmosferze czas festynu szybko minął, pozostaje nam z niecierpliwością czekać na kolejny… już za rok. Wszystkim uczestnikom festynu dziękujemy za cudowną zabawę!!

Dziękujemy Rodzicom i sponsorom za zaangażowanie, aktywną i otwartą postawę, życzliwość, zrozumienie oraz ofiarność.
To dzięki Państwa pomocy udało nam się zorganizować tak miłą imprezę i zebrać środki finansowe,
które z pewnością przeznaczymy na zakup pomocy dydaktycznych i zabawek dla dzieci.