W piątek 18 grudnia w naszym przedszkolu odbyły się spotkania opłatkowe. Z uwagi na obostrzenia sanitarno-epidemiologiczne niemożliwe było zorganizowanie wspólnej uroczystości i odbywały się one w poszczególnych grupach. Tak jak co roku, odświętnie ubrane dzieci składały sobie i paniom życzenia. Następnie wraz z wychowawcami zasiadły do wspólnego i przepięknie ustrojonego stołu. Zajadały się sałatką warzywną, owocami,  i  słodyczami ,było także wielu chętnych na smaczny barszczyk. Nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd przy choince i wysłuchania historii o narodzeniu Pana Jezusa. Święty Mikołaj nie zapomniał o naszych Przedszkolakach i pod każdą choinką w grupie pozostawił upominki, które wszystkim dzieciom sprawiły wiele radości. Pomimo sytuacji w jakiej obecnie żyjemy i obostrzeń z tym związanych w tym dniu jak co roku poczuliśmy już nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Z tej okazji życzymy wszystkim Rodzinom naszych wychowanków jak najpiękniejszych, zdrowych,  spokojnych oraz rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!