Okres świąt to czas wyjątkowy, także w naszym przedszkolu 21 grudnia zapanował iście świąteczny nastrój gdyż obchodziliśmy wspólną przedszkolną Wigilię. Przedszkolaki  wraz z wychowawcami obejrzały występ świąteczny w wykonaniu reprezentantów  z wszystkich  grup przedszkolnych pt. „Kolędy i życzenia na Święta Bożego Narodzenia” . Śpiew kolęd, recytowane wiersze sprawiły, że wszyscy odczuli wielką radość w oczekiwaniu na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Spotkania zwieńczyła  wspólnie odśpiewana kolęda. Nie zabrakło łez wzruszenia oraz oklasków. Po zakończeniu części artystycznej grupy przeszły do sal na spotkanie opłatkowe, a tam już czekał Wigilijny poczęstunek. Dzieci dzieliły się opłatkiem, składały sobie życzenie i śpiewały kolędy. W tym dniu czekała również pod choinką niespodzianka- świąteczna paczka od Świętego Mikołaja.