Dzieci z grupy  Misie i Zajączki wraz z wychowawczyniami wybrały się na wycieczkę. Odwiedziliśmy Bank Spółdzielczy w Gniewie. Po wejściu do banku i pokonaniu wielu schodków, co było niemałym wyzwaniem szczególnie dla 4-latków, dzieci przywitały wszystkich głośnym i radosnym „dzień dobry”, wywołując tym samym szczere uśmiechy na twarzach pracowników. Przedszkolaki rozpoczęły swoją wycieczkę po Banku od spotkania z Prezesem Banku i od zwiedzenia jego gabinetu. Już w tym gabinecie dzieci dostrzegły pierwszą „ciekawostkę” – monitoring. Kolejną atrakcją dla dzieci była maszyna do liczenia pieniędzy, w małym pomieszczeniu pod okiem pani Beaty dzieci miały możliwość przeliczenia pieniędzy samodzielnie co sprawiło uśmiech na twarzach naszych przedszkolaków. Myślimy, że warto już najmłodszych przedszkolaków wprowadzać w świat finansów, gdyż idea mądrego gospodarowania pieniędzmi zaowocuje w przyszłości trafnymi decyzjami finansowymi. Na koniec dzieci dostały drobne upominki. Spotkanie sprawiło wszystkim dużo radości i zadowolenia.