Dnia 11.06.2018 r. grupy dzieci 5 i 6 – letnich odwiedziły Park Dinozaurów w Malborku. Podróż w prehistoryczny świat była dla naszych wychowanków niezwykłym wydarzeniem. Na ścieżce edukacyjnej wśród zieleni witały nas kolorowe smoki i naturalnej wielkości modele dinozaurów. Gigantyczne stwory poruszały się i wydawały mrożące krew w żyłach dźwięki. Budziły respekt i strach, ale nasze nieustraszone przedszkolaki dzielnie stanęły z nimi oko w oko. Dzieci odwiedziły również znajdujące się na terenie Parku Muzeum Skamieniałości. Tam zapoznały się z szeregiem osobliwości takich jak szczątki zwierząt i roślin utrwalone w skałach. W centralnym punkcie Muzeum nasze przedszkolaki podziwiały imponujący model szkieletu dinozaura. Nieopodal znajdował się sklepik z wieloma pamiątkami, dzieci zakupiły tam upominki będące miłym wspomnieniem podróży w miniony świat prehistorii. Na placu zabaw milusińscy mogli wypocząć i przekąsić prowiant, a w mini zoo podziwiać urocze zwierzątka. Naszą wycieczkę możemy uznać za udaną i pełną niesamowitych wrażeń, co utrwaliliśmy na pamiątkowych fotografiach.