W środę 6 lutego gościliśmy w naszym przedszkolu cyrk. Wszystkie dzieci -począwszy od maluszków aż do starszaków z zapartym tchem śledziły występy cyrkowców. Program artystyczny zawierał między innymi pokaz żonglerki, akrobacje, iluzję oraz tresurę gołębi. Szczególnie dużo emocji spowodował wielki wąż, którego chętne dzieci mogły dotknąć. Wiele śmiechu wzbudził klaun, który swym zachowaniem i śmiesznym wyglądem zachęcał do wspólnej zabawy. A ogromna tańcząca biała maskotka misia wywołała u przedszkolaków zachwyt. Dzieci aktywnie brały udział w widowisku uczestnicząc w różnych konkurencjach. Zadania do wykonania okazały się wcale nie takie proste, ale doping kolegów i koleżanek pozwolił na ich sprawne wykonanie. Występ cyrkowców był dla wszystkich świetną zabawą i niezapomnianym przeżyciem.