25 marca, kilka dni po przyjściu kalendarzowej wiosny, dzieci z grupy ,,Zajączki” pod opieką wychowawców odwiedziły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Gniewie.
Dzieci zaprezentowały wiosenne przedstawienie i z uśmiechem na ustach zaśpiewały piosenki, recytowały swe role oraz tańczyły przygotowany układ. Swoim występem i pięknymi strojami wzbudziły zachwyt i wzruszenie u najstarszego pokolenia naszego miasta.

Zorganizowane spotkanie wywołało u oglądających ogromną radość  i zadowolenia. Ze strony seniorów padły gromkie brawa i gorące podziękowania. Dzieci otrzymały słodkości i upominki własnoręcznie przygotowane przez pensjonariuszy. Wspólne przedsięwzięcia z Domem Pomocy Społecznej uczą dzieci szacunku do starszych osób i wrażliwości na potrzeby drugiego człowieka.