Tradycją w grupie Skrzaty są występy dzieci dla członkiń Koła Gospodyń Wiejskich w Nicponi. W tym roku również postanowiliśmy w ramach współpracy z najbliższym środowiskiem zaprosić Panie z KGW oraz osoby bliskie naszej grupie. W świątecznej scenerii dzieci zaprezentowały Jasełka oraz krótki program z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wykazały się zdolnościami aktorskimi, wokalnymi i tańcem. Wszystkim bardzo się podobało. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz obdarowane słodyczami. Po występie goście zaproszeni zostali na słodki poczęstunek podczas którego Skrzaty podarowały wykonane przez siebie serduszka. Na twarzach naszych gości pojawił się promienny uśmiech i zadowolenie. Jak zawsze towarzyszyła nam miła i serdeczna atmosfera. Dzieci czuły się ważne w roli gospodarzy, uczą się w ten sposób szacunku dla dorosłych oraz przygotowują się do życia w społeczeństwie.