W dniach 10-11 oraz 17 czerwca w  naszym przedszkolu odbyły się kolejne zajęcia z robotyki, które poprowadziła pani Ania Ziołkowska wraz z panem Łukaszem Ogonowskim. Zajęcia było kolejnym niezwykłym przeżyciem dla naszych przedszkolaków, które już tym razem poradziły sobie rewelacyjnie. Tajniki robotyki już nie są dla nich obce. Z zainteresowaniem i uwagą słuchały poleceń wydawanych przez prowadzących, oraz stosowały się do instrukcji wyświetlanych na monitorach tabletów, laptopów czy telefonów komórkowych.

Przedsięwzięcie zostało współfinansowane ze środków EFRROW otrzymanych w ramach projektu grantowego pt. „brama do cyfrowego świata” – szkolenia i warsztaty dla osób wykluczonych cyfrowo, realizowanego w ramach poddziałania „wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego programem rozwoju obszarów wiejskich na lata 2014-2020, przyznanego za pośrednictwem LGD „WSTĘGA KOCIEWIA”

Bardzo dziękujemy Pani Ani i Panu Łukaszowi za przybycie i fascynujące  zajęcia.