6 marca  zorganizowany został wyjazd do kina do Tczewa na film animowany pt: Żubr Pompik” dla grup „Biedronki”, „Motylki”, „Słoneczka”, i „Skrzaty”. Główny bohater żyje gdzieś w głębinach dzikiej puszczy. Pompik jest najbardziej ciekawskim zwierzęciem w puszczy. Interesuje go wszystko, co dzieje się dookoła niego, chce się wszystkiego dowiedzieć i odkryć każdą leśną tajemnicę. Dzielnie sekunduje mu w tym jego młodsza siostra, mała Polinka. Żuberkami opiekują się troskliwi rodzice, Porada i Pomruk, zawsze gotowi służyć pomocą, wsparciem lub… żartem! Dzieciaki z zaciekawieniem oglądały film. Także ciemna sala, wygodne fotele i ogromny ekran wzbudziły szczególne zainteresowanie. Wspaniały film swoją fabułą i akcją przeniósł dzieci w niesamowite miejsca.
W drodze powrotnej maluchy dzieliły się swoimi pozytywnymi wrażeniami. Wycieczka wzbogaciła dzieci o nowe, ciekawe doświadczenia.

pornjk, pornsam, xpornplease, joyporn, pornpk, foxporn, porncuze, porn110, porn120, oiporn, pornthx, blueporn, roxporn, silverporn, porn700, porn10, porn40, porn900
Skip to content