Dnia 12.06 dzieci z grup 5-6 latków Motylki, Biedronki, Słoneczka, Zajączki, Żabki i Jeżyki wyjechały na wycieczkę do ogrodu zoologicznego w Gdańsku Oliwie. W tym atrakcyjnym miejscu przedszkolaki ciekawie spędziły wolny czas. Była to dla nich wspaniała okazja do obejrzenia na żywo i poznania egzotycznych zwierząt pochodzących z różnych zakątków świata. Mimo, że pogoda płatała nam figle, to pobyt na terenie zoo dostarczył wychowankom wielu niesamowitych wrażeń. Wiele radości sprawiło przedszkolakom oglądanie między innymi barwnych ptaków, majestatycznych lwów, wesołych małpek, potężnych słoni czy też dostojnych żyraf. Z pewnością wizyta w zoo stanowiła dla wszystkich uczestników wycieczki wspaniałą lekcję przyrody. Po tak pełnej wrażeń podróży nasi milusińscy powrócili do przedszkola, gdzie już oczekiwali na nich stęsknieni rodzice.