17 października we wtorkowe przedpołudnie dwie grupy pięciolatków z naszego przedszkola udały się na wycieczkę. Celem był spektakl teatralny „Alibaba i czterech rozbójników” .ZAJĄCZKI i MISIE pojechały do  Domu Kultury w Pelplinie , bo tam odbywało się przedstawienie. Aktorki  opowiedziały historię Alibaby w dowcipny , barwny sposób .Przedstawienie bardzo podobało się dzieciom i opiekunom. Przeplatane było piosenkami , humorem słownym i sytuacyjnym, które wywoływały ogólny śmiech. W przedstawieniu występowały  również duże wyraziste kukiełki animowane przez aktorów,  oraz dzieci zaproszone z widowni.  Przedszkolaki oglądały spektakl z zafascynowaniem, na widowni była wyjątkowa cisza.  Aktorzy i młoda publiczność spisali się na medal.