W czwartek dnia 14.09.2017  odwiedził nasze przedszkole Teatr Qfer ze spektaklem „Bajki Pana Bałagana”. Było to połączenie dobrej zabawy z edukacją ekologiczną. Opowieść snuł tajemniczy mieszkaniec śmietnika Pan Bałagan. Zajmował się on również pilnowaniem porządku na śmietniku i przechowywaniem różnych rzeczy, które wyrzucali ludzie . Wykorzystywał je później do tworzenia  postaci  w swoich historiach. I tak o to powstała rybka  z dużej plastikowej butelki, rycerz z puszek, żabki z papieru, wilk z dzbanka na wodę. Te kolorowe postacie brały udział w lubianych przez dzieci bajkach , przepełnionych dobrym humorem i śpiewem. Na koniec Pan Bałagan wybrał chętne dzieci na środek Sali i sprawdzał czy nasze przedszkolaki wiedzą jak segregować śmieci . Oczywiście nie sprawiło to naszym dzieciom trudność, każdy przedszkolak wie jak powinno się segregować śmieci.