Pierwszy czwartek lutego przyniósł wszystkim dzieciom z naszego przedszkola moc niesamowitych wrażeń.Tego dnia bowiem odbył się u nas coroczny bal karnawałowy. Atmosfera wspaniałej zabawy towarzyszyła naszym milusińskim już od wczesnych godzin rannych. Na ten wyjątkowy dzień dzieci niecierpliwie wyczekiwały już od dawna.Dzięki przygotowanym dekoracjom nasza sala gimnastyczna na ten jeden dzień przeistoczyła się w najprawdziwszą salę balową. Zgodnie i radośnie bawiły się tam zarówno bajkowe księżniczki, wróżki, myszki Minnie, kotki, rycerze, Spider-Mani i inni bohaterowie wprost ze świata bajek i filmów. Wyobraźnia dzieci i kreatywność ich rodziców w tworzeniu karnawałowych strojów była imponująca , a nasi milusińscy wyglądali bajecznie oraz kolorowo.Wszystkie dzieci tańczyły w rytm granej na żywo muzyce. W przerwach między tańcami organizowane były konkursy z nagrodami. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, który umożliwiał wypoczynek oraz nabrania sił do  dalszych pląsów. ten wyjątkowy dzień pełen wrażeń dzieci zapamiętają na bardzo długo , bo następny bal karnawałowy odbędzie się dopiero za rok!