31 stycznia w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy.  W tym dniu wystrój sali balowej wprowadził dzieci w radosny, bajkowy nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Po włożeniu przepięknych strojów trudno było rozpoznać naszych wychowanków. Na balu spotkać można było wróżki, księżniczki, królewny, pszczółki, biedronki, motylki, piratów, kowbojów, rycerzy, policjantów, strażaków i wiele innych postaci bajkowych. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych, następnie rozpoczęliśmy wspólną zabawę na dużej sali. Na tę wyjątkową okazję zaproszono pana Wiesława Igielskiego, który przygrywał muzykę. Panie prowadziły konkursy zręcznościowe, ruchowe oraz taneczne. Uśmiech i radość nie znikała z twarzy maluchów. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.