W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi nasi przedszkolacy uczestniczyli w ciekawych zajęciach, których tematem było przedstawienie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas zimowego wypoczynku. Przypominano o zachowaniu rozwagi w trakcie zabaw na śniegu i lodzie. Przestrzegano wszystkich przed zabawami w miejscach niedozwolonych, gdzie może dojść do wypadku. Dzieci chętnie odpowiadały na pytania, słuchały rad i przestróg. Wiedzą już jak bezpiecznie bawić się, aby zachować bezpieczeństwo własne i innych. Przeprowadzone pogadanki pod hasłem ,,BEZPIECZNE FERIE” pozwoliły omówić zasady zachowania się w domu podczas nieobecności rodziców, jak również przestrzegły dzieci przed kontaktami z osobami nieznajomymi.
Wszystkim dzieciom i ich Rodzicom życzymy przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku.