17 lutego nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość Pan Piotr Boruta–Brzuchomówca, uczestnika programu Mam talent.
Artysta wraz ze swoim włochatym przyjacielem Czocherem rozweselał dzieci przede wszystkim zabawnymi dialogami, magicznymi sztuczkami oraz skoczną muzyką. Mali uczestnicy wysłuchali również piosenek edukacyjnych m.in. o przyjaźni. Dzieci oraz nauczyciele mieli możliwość wzięcia aktywnego udziału w przedstawieniu poprzez asystowanie Panu Piotrowi, jak również rozwiązywanie zagadek wymyślonych przez Czochera. Po zakończonym pokazu przedszkolaki zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie z Brzuchomówcą i jego włochatym przyjacielem. Cała sala wypełniona była radosnym śmiechem, a dzieci z entuzjazmem reagowały na występ.