Jest wiele rzeczy, które nas zaskakują i wprawiają w zachwyt, niezależnie od wieku. Jednym z nich są niewątpliwie bańki mydlane. W naszym przedszkolu 8 stycznia mieliśmy okazję obejrzeć „Bubble show” w wykonanie Pani Pauliny Kosseckiej. To wyjątkowe widowisko i okazja, aby poczuć radość i magię. Dzieci z zapartym tchem oglądały mydlane pęcherzyki duże, małe, bańki w bańce, uwalniający się dym, ogniste płomienie, czy długie bańkowe pociągi. Przedszkolaki miały okazję zrobić bańkę, ale najbardziej podobało się naszym wychowankom zamykanie ich parami w dużej kolumnie bańkowej. Ten nietypowy pokaz,  z pewnością na długo zapadnie w pamięci wszystkich uczestników, gdyż wywarł  na przedszkolakach bardzo duże wrażenie.