W naszym przedszkolu stało się tradycją , że odważni rodzice, którzy mają chęć i znajdują czas, by odwiedzić grupę swoich dzieci czytają im bajki. Popierając akcję „Cała Polska czyta dzieciom” nasze przedszkole po raz kolejny  odwiedzili rodzice czy dziadkowie  naszych przedszkolaków, którzy chętnie włączyli się do tej akcji. Dzieci chętnie słuchają, gdy im ktoś czyta. Głośne czytanie dziecku już od najmłodszych lat ułatwia samodzielne czytanie, kształtuje nawyk czytania przez całe życie. Wspólne czytanie z dzieckiem chroni przed uzależnieniem od telewizji, buduje więź między dorosłym i dzieckiem. We wszystkich grupach codziennie w trakcie poobiedniego odpoczynku nauczycielki czytają dzieciom bajki. Tym razem to rodzice umilali czytaniem bajek poobiedni odpoczynek. I tak oto w ostatnim czasie nasze przedszkole odwiedziły następujące osoby  :W grupie Pszczółki gościliśmy mamę Nikoli Panią Angelikę. Grupę Misie odwiedził tata Alana Pan Damian. W Biedronkach bajeczki czytała ciocia Nadii Pani Magdalena. Motylki gościły mamę Olgi Panią Marlenę.  Słoneczka odwiedziła: Babcia Wiktorii  Pani  Krystyna, Grupę Zajączki odwiedziła mama Alka Pani Ewa, w Żabkach bajeczki czytała Pani Joanna  mama Olivera.  Dzieci były bardzo zadowolone i dumne ze swoich najbliższych. Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały ulubione bajki. Chętnie udzielały odpowiedzi na pytania zadawane przez osoby czytające. Zadowolone przedszkolaki wręczyły gościom podziękowania w postaci dyplomu. Czekamy z niecierpliwością na dalszych ochotników – a dzieciom gratulujemy wspaniałych Rodziców! Spotkania z bliskimi na terenie przedszkola było dużym przeżyciem dla dzieci.