W ramach trwającej akcji „Cała Polska Czyta dzieciom” nasze przedszkole po raz kolejny odwiedzili rodzice czy dziadkowie naszych przedszkolaków ,którzy chętnie włączyli się do tej akcji . We wszystkich grupach codziennie w trakcie poobiedniego odpoczynku nauczycielki czytają dzieciom bajki. Tym razem to rodzice umilali czytaniem bajek poobiedni odpoczynek. I tak oto w ostatnim czasie nasze przedszkole odwiedziły następujące osoby : w grupie Pszczółki gościliśmy mamę Mateusz Panią Katarzynę Mioduszewską- Firyn. Grupę Misie odwiedziła mama Jasia Pani Paulina Kossecka. W Biedronkach bajeczki czytała mama Karolinki Pani Katarzyna Zabrocka. Motylki gościły mamę Maćka Panią Barbarę Smoczyńską. Żabki gościły mamę Paulinki Panią Monikę Bryska. Słoneczka odwiedziły: Babcia Oliwi Pani Bożena Szymborowska, Babcia Jasia Pani Barbara Jaskólska a także Pani Ela Leszczyńska. Dzieci były bardzo zadowolone i dumne ze swoich najbliższych. Przedszkolaki z zaciekawieniem słuchały ulubione bajki. Chętnie udzielały odpowiedzi na pytania zadawane przez osoby czytające. Za bezbłędne odpowiedzi dzieci otrzymały słodkie niespodzianki. Zadowolone przedszkolaki wręczyły gościom podziękowania w postaci dyplomu. Czekamy z niecierpliwością na dalszych ochotników – a dzieciom gratulujemy wspaniałych Rodziców!