Minęły już pierwsze tygodnie pobytu Maluszków w przedszkolu. Najmłodsze przedszkolaki z grupy Pszczółki zaadaptowały się już w nowym środowisku i z uśmiechem przekraczają próg przedszkola. Chętnie biorą udział w zabawach i zajęciach, dzielnie uczą się samodzielności. Z uśmiechem uczęszczają na rytmikę oraz gimnastykę. Przebranie się w strój sportowy to nie lada wyzwanie, jednak nasze Pszczółki bardzo się starają.  Z apetytem zjadają również posiłki przygotowane przez panie kucharki. Wielką frajdę sprawiają im spacery i oczywiście zabawy na placu zabaw. Za nami też kilka atrakcji. Wspaniały dzień przedszkolaka, podczas którego dzieci, w wielkich koronach, dumnie maszerowały przez miasto prowadząc całe przedszkole. Już dwa razy odwiedził nas teatrzyk, na którym najmłodsze przedszkolaki uważnie słuchały i głośno biły brawa. Znalazł się też czas na imprezkę „owocową”, i urodzinową. Dzieci zgodnie się bawią, są pomocne i przyjacielskie. Uśmiech nie schodzi im z twarzy.