Informujemy, że od 1 września 2020 r. dzieci wracają do przedszkola z zachowaniem zasad i procedur bezpieczeństwa. O szczegółach procedur zostaną Państwo poinformowani na zebraniach organizacyjnych. Jeżeli sytuacja epidemiczna ulegnie zmianie , niezwłocznie przekażemy Państwu wszelkie decyzje i ustalenia.

Informacja o przydzieleniu dzieci do poszczególnych grup ogłoszona zostanie 24.08.2020 od godziny 9.00.Listy wywieszone będą na drzwiach wejściowych przedszkola . W sytuacji , gdy nie będziecie mieli Państwo możliwości sprawdzenia listy osobiście zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 58 535 22 00.

W obecnej chwili planujemy, że w dniach 26-28.08.2020 r. zorganizowane zostaną zebrania organizacyjne Terminy spotkań adaptacyjnych dla nowo przyjętych dzieci zostaną podane przez wychowawców grup na zebraniach. Na zebranie prosimy , aby przyszedł tylko jeden rodzic/opiekun , w maseczce zasłaniającej nos i usta oraz przestrzeganie obowiązującej odległości między uczestnikami spotkania i zabranie ze sobą własnego długopisu.

Dyrektor Przedszkola: Marlena Nica