Dnia 21 października gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z Teatru Qfer, którzy zaprezentowali spektakl pt.: „Drogowy zawrót głowy”. W roli głównej wystąpił Pan Policjant, który wcielił się w zapominalskiego misia – pirata drogowego. Podczas występu dzieci zgłębiły wiedzę na temat bezpieczeństwa na drodze; przypomniały sobie oznaczenia sygnalizacji świetlnej, nauczyły się nowych znaków drogowych oraz odpowiedniego zachowania wobec nieznajomych, a wszystko to jak zwykle dzięki wesołemu charakterowi przedstawienia, licznym wierszykom i piosenkom, wspólnej zabawie i aktywnemu uczestnictwu naszych przedszkolaków. Występ bardzo podobał się dzieciom, dostarczył im wiele radości o czym świadczyły gromkie brawa.

rbtmdn
oznorCO