Dzisiaj wspólnie świętowaliśmy jeden z najważniejszych dni w roku dla wszystkich dzieci jakim jest Dzień Dziecka. Powszechnie Dzień Dziecka kojarzy się z radością i zabawą, dlatego  w Przedszkolu chcieliśmy w sposób szczególny uczcić ten dzień. Od samego rana na wszystkich przedszkolaków czekały niespodzianki. Panie witały dzieci z uśmiechem, a w całym przedszkolu słychać było radosną muzykę. Każda sala tego dnia była udekorowana balonami czy girlandami. Zamiast codziennych zajęć przedszkolaki brały udział w konkursach i tańcach, po których czekał na nie słodki poczęstunek. Dzieci otrzymały również słodką watę cukrową i pyszne lody. Panie postarały się, żeby ten dzień zapadł dzieciom w pamięci na długo. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał upominek, jakim była kolorowa piłka.

Mamy nadzieję, że ten dzień wywołał mnóstwo uśmiechu na buziach naszych podopiecznych i każdy z nich zadowolony wrócił do domu. Naszym wszystkim przedszkolakom, ich rodzeństwu życzymy kolorowych snów każdej nocy i radosnego poranka,  życzymy, abyście nigdy nie przestały rozwijać swoich licznych pasji i talentów, które pozwolą Wam w przyszłości dokonywać wielkich rzeczy.