Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają z niecierpliwością przedszkolaki. W naszym przedszkolu był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek. Od rana panowała radosna atmosfera, a na dzieci czekało wiele atrakcji. Były tańce, zabawy z chustą animacyjną, zamek dmuchany, zajęcia ruchowe na świeżym powietrzu. Nie zabrakło również pysznych, owocowych lodów oraz prezentów- czekoladek Kinder i baniek mydlanych ufundowanych przez Radę Rodziców. W pięknie przystrojonych salach czekał również słodki poczęstunek i pyszny arbuz. Ten dzień nasze przedszkolaki zapamiętają jako radosny i pełen miłych wrażeń. Jeszcze raz życzymy wszystkim dzieciom dużo radości i uśmiechu.
























































