W piątek 25 listopada, tak jak każdego roku w przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. To wyjątkowe święto na stałe wpisało się do kalendarza najważniejszych uroczystości przedszkolnych. Na ten jeden dzień wszystkie dzieci przeniosły się do Krainy Pluszowego Misia. Z tej okazji hol główny naszego przedszkola został udekorowany kolorowymi misiami, które wzbudzały zachwyt dzieci. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim pluszowym przyjacielem – niedźwiadkiem. Przybyły do nas misie małe, duże, bajecznie kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy. Dzieci zapoznały się z historią powstania pluszowego misia. Święto Misia upłynęło pod znakiem wielu tematycznych zabaw, konkursów, gier oraz zajęć plastycznych. Naszym wychowankom rozrywki dostarczały również ciekawe prezentacje, filmy animowane, których głównymi bohaterami były znane wszystkim misie. Dzieci mogły również skosztować przysmaku wszystkich misiów – słodkiego miodku oraz misiowych ciasteczek. Czas radosnej zabawy szybko upłynął przy misiowych piosenkach, które zachęcały do radosnych tańców i pląsów. Barwne obchody tego wyjątkowego święta zostały utrwalone na wielu fotografiach, również z naszej „misiowej” fotobudki! To wielkie misiowe święto, pełne wrażeń na pewno zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.

cof
rbt