Moi Drodzy, rzecz jest taka, mamy dziś dzień PRZEDSZKOLAKA! Najlepszego PRZEDSZKOLAKI – i dziewczyny i chłopaki!

To już dziewiąta edycja Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka, ustanowionego z inicjatywy Rzecznika Praw Dziecka Marka Michalaka 13.09.2013r.

Chociaż pogoda płatała figle – w naszym przedszkolu był to dzień pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń dla dzieci.

Dzieci zostały powitane słodką niespodzianką, a następnie  udały się do swoich sal, w których wychowawczynie zorganizowały dla nich mnóstwo atrakcji – zabawy i tańce  przy ulubionej muzyce, konkursy. Śmiech i gwar potwierdzał udaną zabawę.

Oprócz atrakcji tanecznych dzieci mały okazję do zrobienia zdjęć w wesołych foto-budkach. Skosztowały przepysznej słodkiej waty, a punktem kulminacyjnym było wspólne odśpiewanie Hymnu Przedszkolaka.

Mamy nadzieję, że dzisiejszy dzień na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.

Niech Wam zawsze słońce świeci – Cudowności – NASZE DZIECI!