Na piątkowy festyn rodzinny przygotowany przez pracowników naszego przedszkola przybyły dzieci wraz ze swoimi rodzicami i rodzeństwem. Impreza odbyła się na terenie przedszkola i towarzyszyła jej przez cały czas piękna, słoneczna pogoda.

Wszystkich obecnych przywitała Pani Dyrektor, a następnie reprezentanci poszczególnych grup zaprezentowały swoje umiejętności taneczne i wokalne.

Dla dzieci było przygotowanych mnóstwo atrakcji w specjalnie przygotowanych kącikach: balonowe show party: czary-mary, loteria fantowa, konkursy z nagrodami, Na pikniku nie zabrakło pysznych ciast, frytek i bigosu oraz smacznych kiełbasek. Można było napić się kawy, herbaty i kolorowych napojów. Imprezę uświetniły również pokazy strażackie. W zaciszu kolorowego parasola panie malowały dzieciom buźki, zaplatały dziewczynkom warkocze . Każdy mógł wybrać coś dla siebie. Muzykę z przebojami dziecięcymi słuchać było wokoło. To dopiero była zabawa! Największym zainteresowaniem cieszyły się kolorowe, dmuchane zjeżdżalnie, gwarantując dzieciom radosną i niezapomnianą zabawę na świeżym powietrzu.

Uśmiechnięte buzie przedszkolaków oraz rodziców świadczą, że piknik się udał. Niech radość i uśmiech będzie podziękowaniem naszych podopiecznych dla wszystkich pracowników przedszkola za ich trud i poświęcony czas w przygotowaniu imprezy.